tel. +48 794 610 650email: biuro@magazyndlaecommerce.pl

O nas

Magazyny są zlokalizowane w okolicach Warszawy w bliskim sąsiedztwie autostrady A2. Magazyny klasy A o kontrolowanych warunkach przechowywania produktów, które są monitorowane przez całą dobę i wszystkie dni roku. Bezpyłowa posadzka, zabezpieczenia p.poż. z systemem „SAP” oraz zarządzanie towarami zgodnie z zasadami FIFO/FEFO to kilka z elementów, które sprawiają iż Państwa towar może być bezpiecznie przechowywany i wysyłany.

Magazyn posiada także :
Monitoring kamer CCTV z rejestracją zdarzeń do 30 dni.
24h ochrona licencjonowanych pracowników ochrony.
Certyfikat ISO 9001:2015.
Procedury HACCP,GMP,GHP.
Nadzór Sanepidu


Łączna powierzchnia magazynów to prawie 6 000 m2 , blisko 7 tys. miejsc paletowych i 4 tys. miejsc półkowych. Doki załadunkowe pozwalają na szybki przepływ towarów począwszy od przesyłek drobnicowych po kontenery.

Ubezpieczenie od ognia oraz innych ryzyk do 100% wartości magazynowanego towaru !

Magazynowanie towaru znajdującego się w ofercie sklepu. Kompleksowa obsługa zamówień (kompletacja, zabezpieczenie, wysyłka) Wysyłka towaru do klienta za pomocą kuriera lub Poczty Polskiej. Obsługa zwrotów oraz reklamacji. Bieżące raportowanie sprzedaży. Wsparcie podczas wyboru platformy dla sklepu e-commerce, konfiguracja sklepu. Zarządzanie panelem administracyjnym sklepu. Obsługa infolinii sklepu. Kiedy pomyśleć o współpracy z nami ? Gdy brakuje Ci pomysłu jak zminimalizować koszty. Gdy nie możesz zająć się dalszym rozwojem swojego biznesu. Gdy brakuje Ci czasu na pakowanie zamówień. Gdy brakuje Ci miejsca na magazynowanie produktów z oferty Twojego sklepu. Gdy masz pomysł przeniesienia działalności do Internetu i obawiasz się niepowodzenia.

Kontakt

  • AMW Ltd.
    Ul. Działkowa 129, 05-800 Pruszków
    tel. +48 794 610 650
    email: biuro@magazyndlaecommerce.pl

  • Polityka prywatności